Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden poskytuje zákazníkům přes 90 obchodní jednotek, hypermarket Tesco, fitness centrum, minigolf na terase centra a množství restaurací a kaváren. Eden patří mezi oblíbená nákupní centra střední příjmové skupiny, která žije v oblasti Vršovic, Strašnic a Vinohrad.

Počet zrcadel: 2 3-eden
Návštěvnost za měsíc: OC neuvádí
Spádová oblast: 950 000
Rozloha OC: 30 800 m2
Otevírací doba: 9.00 – 21.00
Umístění zrcadel na toaletách v OC: 2. nadzemní podlaží u food courtu, fitness centra a minigolfu
Cílová skupina: Eden patří mezi oblíbená nákupní centra střední příjmové skupiny, která žije v oblasti Vršovic, Strašnic a Vinohrad. NC Eden je zaměřeno především na populaci zákazníků 25 až 55 let. Více než 65% návštěvníků navštíví obchodní centrum několikrát do měsíce.
Specifikace lokality: Nákupní centrum Eden se nachází v hustě osídlené lokalitě Prahy 10. V blízkosti se nachází sportovní areál Slavia Praha, správní úřady pro Prahu 10 a kancelářské budovy.
Dostupnost MHD: Veřejná doprava je zajištěna frekventovanými tramvajovými a autobusovými linkami, jejichž zastávka leží v těsné blízkosti objektu.
Adresa: U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

eden

We are using cookies on our website

Please confirm, if you accept our tracking cookies. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to third party services like Google Analytics.